O blogu

Pomysł na trylogię „Light in the Darkness” powstał kilka dobrych lat temu, chociaż w tej chwili trudno mi określić konkretną datę. Samo opowiadanie, które zamierzam publikować na blogu, nie jest nowe – przez długi czas (marzec 2014) traktowałam je jako kolejne fan fiction oparte na sadze „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer. Ostatecznie doszłam do wniosku, że to nie najlepszy pomysł, tym bardziej, że nie moje postacie znacznie komplikowały pomysł, który przez ten czas zdołałam sobie upodobać. Ostatecznie w wyniku impulsu, licznych przemyśleń i kilku pozytywnych opinii, historia została zmodyfikowana; jestem  trakcie poprawiania i ulepszania kolejnych rozdziałów, by dostosować je do nowej wizji tej historii.
Motyw wampirów i demonów nie jest u mnie niczym nowym, niemniej sądzę, że przychodzę do Was z czymś stosunkowo świeżym. Lojalnie uprzedzam, że początkowo historia może wydawać się pełna niedopowiedzeń i niewiadomych, niemniej z czasem wszystko zacznie się wyjaśniać. Prolog nowej wersji tej historii został opublikowany 18 lipca 2016 roku, wraz z powstaniem bloga – tym razem w pełni autorskiego.
Historia najpewniej będzie składać się z trzech ksiąg. Aktualnie publikowana jest druga z nich – „Upadek”.
Wizerunki głównych bohaterów należą do: Jennifer Love Hewitt (Alyssa Del Vacchio), Iana Somerhaldera (Nicholas Evanson), Amy Lee (Mary DeLuca) oraz Josepha Morgana (Carlos Sorenti). 

(c) Template by Nessa
model PNG | kodowanie | textury
textures by SugarRush
lyrics „Deep Within” by Within Temptation

1 komentarz:

  1. Uwielbiam głos Morgana, więc będę go przypisywał Carlosowi samoistnie, a to już daje mu plus. Nie wiem jeszcze czego się spodziewać po samym bohaterze, ale zaraz się dowiem, gdyż w końcu postanowiłem złapać za coś twojego i choć chcę dokończyć trylogię czy też sagę, którą czytać u ciebie już jakiś rok temu zacząłem, to jednak nie chcę pominąć tego co od A do Z twoje, czyli tego co autorskie.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń