O blogu

Pomysł na trylogię „Light in the Darkness” powstał kilka dobrych lat temu, chociaż w tej chwili trudno mi określić konkretną datę. Samo opowiadanie, które zamierzam publikować na blogu, nie jest nowe – przez długi czas (marzec 2014) traktowałam je jako kolejne fan fiction oparte na sadze „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer. Ostatecznie doszłam do wniosku, że to nie najlepszy pomysł, tym bardziej, że nie moje postacie znacznie komplikowały pomysł, który przez ten czas zdołałam sobie upodobać. Ostatecznie w wyniku impulsu, licznych przemyśleń i kilku pozytywnych opinii, historia została zmodyfikowana; jestem  trakcie poprawiania i ulepszania kolejnych rozdziałów, by dostosować je do nowej wizji tej historii.
Motyw wampirów i demonów nie jest u mnie niczym nowym, niemniej sądzę, że przychodzę do Was z czymś stosunkowo świeżym. Lojalnie uprzedzam, że początkowo historia może wydawać się pełna niedopowiedzeń i niewiadomych, niemniej z czasem wszystko zacznie się wyjaśniać. Prolog nowej wersji tej historii został opublikowany 18 lipca 2016 roku, wraz z powstaniem bloga – tym razem w pełni autorskiego.
Historia najpewniej będzie składać się z trzech ksiąg. Aktualnie publikowana jest pierwsza z nich – „Łowy”.
Wizerunki głównych bohaterów należą do: Jennifer Love Hewitt (Alyssa Del Vacchio), Iana Somerhaldera (Nicholas Evanson), Amy Lee (Mary DeLuca) oraz Josepha Morgana (Carlos Sorenti). 

O autorce

Piszę odkąd pamiętam, chociaż nie jestem pewna kiedy i jak się to zaczęło. Nie ma dnia, żebym nie naskrobała przynajmniej kilku linijek, jeśli nie całego rozdziału – również wtedy, gdy czas i wena nie zawsze pozwalają, bym publikowała w takim natężeniu, jak mogłabym tego oczekiwać. Prowadzę kilka historii, w większości fan fiction, i wciąż mam pomysły na nowe. Pomimo zamiłowania do informatyki, zwłaszcza kreowania stron internetowych, to właśnie z pisaniem – moją jedyną prawdziwą miłością i hobby – wiążę swoją przyszłość.
Uwielbiam muzykę, zwłaszcza metal symfoniczny i gothic; to właśnie przy takich kawałkach powstaje znamienita większość moich rozdziałów, chociaż jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Chociaż jestem osobą nieśmiałą i na swój sposób zimną, chętnie nawiązuję nowe znajomości, więc śmiało można do mnie pisać – ja nie gryzę!
W sieci łatwo znaleźć mnie pod pseudonimem Nessa, chociaż naprawdę mam na imię Justyna. Aktualnie moją twórczość można znaleźć tutaj – na blogu autorskim, gdzie znajdują się zarówno informacje na temat aktualnie prowadzonych opowiadań, jak i tych zakończonych czy planowanych na przyszłość.
 Mam również zaszczyt należeć do administracji Katalogu Fantastka oraz Księgi Baśni, które serdeczne polecam!
Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, zapraszam:

GG: 4053520
E-mail: justyna1062@op.pl
Blog autorski: after-we-fall

(c) Template by Nessa
model PNG | kodowanie | textury
textures by SugarRush
lyrics „Haunted” by Evanescence

1 komentarz:

  1. Uwielbiam głos Morgana, więc będę go przypisywał Carlosowi samoistnie, a to już daje mu plus. Nie wiem jeszcze czego się spodziewać po samym bohaterze, ale zaraz się dowiem, gdyż w końcu postanowiłem złapać za coś twojego i choć chcę dokończyć trylogię czy też sagę, którą czytać u ciebie już jakiś rok temu zacząłem, to jednak nie chcę pominąć tego co od A do Z twoje, czyli tego co autorskie.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń